Philips Ledino 16820/93/16

Podkreśl piękno swojego ogrodu dzięki temu minimalistycznemu, a jednocześnie eleganckiemu antracytowemu kinkietowi Philips Ledino wykonanemu z najwyższej jakości aluminium. Można przyciemnić światło LED, aby stworzyć intymną atmosferę, a dwukierunkowe wiązki światła wykreują olśniewający efekt.
Regulacja natężenia światła za pomocą regulatora przyciemniania Produkty oświetleniowe LED firmy Philips są wyposażone w funkcję regulacji natężenia światła za pomocą regulatora przyciemniania (niedołączony do zestawu). Dzięki temu można stworzyć idealną atmosferę na każdą okazję niezależnie od tego, czy chodzi o romantyczną kolację we dwoje czy o relaks z rodziną i przyjaciółmi w salonie. Firma Philips przetestowała wiele regulatorów przyciemniania, które okazały się zgodne z oświetleniem LED. Lista zgodnych regulatorów przyciemniania jest dostępna w sekcji plików do pobrania i pomocy technicznej.
Eleganckie i trwałe materiały Zewnętrzne oprawy Ledino są wytwarzane z wysokiej jakości, trwałych materiałów aluminium i stali szlachetnej. Stanowią one idealny surowiec do tworzenia opraw, które pozostają piękne przez długie lata.
Niezwykła trwałość Źródło światła godne zaufania. Produkty oświetleniowe LED firmy Philips gwarantują wyjątkową trwałość min. 20 000 godzin (co oznacza 20 lat w przypadku średniego użycia przez 3 godziny dziennie, przy co najmniej 13 000 włączeń i wyłączeń). Dzięki temu już nie trzeba się martwić naprawą lub wymianą żarówki, ciesząc się doskonałym, nastrojowym oświetleniem w domu.
Dioda LED wysokiej mocy Zewnętrzne oprawy Philips Ledino wykorzystują najnowocześniejszą technologię LED. Oferują silny strumień światła wysokiej jakości oraz długi czas eksploatacji.
IP44 zaprojektowane do użytku zewnętrznego Stopień ochrony IP44 oznacza, że oprawy Philips Ledino zostały stworzone do użytku na zewnątrz. Możesz mieć pewność, że rozświetlą Twój ogród bez względu na warunki pogodowe. Ponadto zastosowano w nich najlepszą w swojej klasie technologię LED o dużej mocy, co oznacza bardzo łatwą konserwację i niezwykle długi okres eksploatacji.
Nawet 80% oszczędność energii Technologia oświetleniowa LED stosowana w produktach firmy Philips zapewnia znaczną oszczędność energii (moduł o mocy 7,5 W wytwarza światło o wydajności 350 lumenów). Dlatego każdy produkt oświetleniowy firmy Philips pozwala oszczędzać energię, a zarazem pieniądze dzięki niższym rachunkom za elektryczność. Oprócz tego przyczynia się do ochrony środowiska. Jeśli szukasz oświetlenia domowego, które pozwala oszczędzać energię i zapewnia doskonałej jakości światło, a na dodatek jest dostępne w szerokiej gamie nowoczesnych wzorów, szukaj produktów firmy Philips opartych na technologii LED.
Pełna gama zastosowań Zewnętrzne oprawy Philips Ledino oferują różne zastosowania, które spełniają rozległe potrzeby z zakresu oświetlenia. Wśród nich znajdują się oprawy przeznaczone do montażu na ścianach i postumentach oraz wbudowane w nawierzchnię i w sufit reflektory punktowe.
Nowoczesne oświetlenie zewnętrzne. Elegancki, współczesny styl zewnętrznych opraw Philips Ledino robi wrażenie. Jest odważny i minimalistyczny idealny do udekorowania światłem ogrodu, ścieżek oraz innych przestrzeni zewnętrznych.
Dwukierunkowy efekt świetlny Dwukierunkowy efekt świetlny zapewniający ogólne oświetlenie ogrodu.
Materiał aluminium Kolor antracytowy
Wymiary i waga produktu Wysokość 21,3 cm Długość 21,3 cm Szerokość 6,8 cm Waga netto 1,860 kg
Serwis Gwarancja 2 lata
Wymiary i waga opakowania Wysokość 24,1 cm Długość 22,8 cm Szerokość 8,1 cm Waga 2,170 kg
Różne Opracowano z myślą o Ogród i patio Styl Nowoczesna Typ Kinkiet
Dodatkowe funkcje/akcesoria w zestawie Możliwość przyciemniania TAK Odporność na warunki pogodowe TAK 5 lat gwarancji na moduł LED TAK Dwukierunkowe wiązki światła TAK
Dane techniczne Zasilanie sieciowe Przedział 220 240 V
50 60 Hz
Technologia źródła światła LED
Bezpieczne, bardzo niskie napięcie
Liczba źródeł światła 2 Moc źródła światła w zestawie 6,5 W Barwa światła ciepła biel Maksymalna trwałość źródła światła 20 000 godz. Kąt rozsyłu 85 Łączna moc strumienia świetlnego oprawy w lumenach 420 lm Oprawa z możliwością przyciemniania TAK LED TAK Współczynnik IP IP44
ochrona przed przedmiotami powyżej 1 mm
ochrona przed rozchlapaną wodą
Klasa ochronności I uziemienie Źródło światła odpowiadające tradycyjnej żarówce o mocy 42 W

Philips Ledino 16820/93/16

Producent:
Kategoria: Oświetlenie
Podkategoria: Oświetlenie zewnętrzne
Tag: Kinkiety ogrodowe