Albert Gebr 4000088

Atrakcyjna lampa na cokół Jarne w stylu dworkowym, w kolorze czarnym ze srebrną powłoką
Lampa na cokół Jarne jest wykonana z odlewu aluminiowego oraz z mlecznego szkła i dostarczana z płytą montażową. Jej prosta forma to kompromis pomiędzy dobrymi, starymi czasami a współczesnością. I to kompromis bardzo udany. Lampę na cokół Jarne można zamontować na fundamencie, na cokole do zakotwienia dostępnym w ramach wyposażenia, lub na elemencie mocującym do wbudowania w ziemię. Zamiast żarówki A 60 można tu zastosować także żarówki energooszczędne z trzonkiem E27.
Najwyższa jakość – Made in Germany
Informacje producenta: Wszystkie lampy z tej serii są wykonywane w naszym zakładzie na granicy Zagłębia Rury – posiadającym własną odlewnię aluminium z najnowocześniejszymi maszynami z techniką laserową. Stosujemy wyłącznie wybrane materiały, które wytrzymają duże obciążenia zewnętrzne. Także komponenty, których nie produkujemy sami, są przez nas nabywane od dostawców wysokiej jakości elementów z Niemiec i Europy.
Nasze lampy zostały zaprojektowane i wykonane zgodnie z normą EN60598/VDE0711 i zostały poddane badaniom wg tej normy. Dotyczy to również doboru lamp. Stałe kontrole potwierdzają oferowaną przez nas wysoką jakość.
Zakład w Niemczech a więc Made in Germany jest zakorzeniony na stałe w filozofii naszej działalności. Dzięki konsekwentnemu inwestowaniu w nowe techniki posiadamy szybko reagującą, szczupłą strukturę organizacyjną oraz efektywne procesy produkcyjne, co umożliwia nam oferowanie najwyższej jakości lamp po bardzo atrakcyjnych cenach.

Albert Gebr 4000088

Producent:
Kategoria: Oświetlenie
Podkategoria: Oświetlenie zewnętrzne
Tag: Oświetlenie ogrodowe