GARDENA nożyce do gałęzi i krzewów StarCut 160 BL Comfort

Od dzisiaj koniec z artystyczną wspinaczką po drabinie: dzięki nożycom z serii combisystem i StarCut marki GARDENA można pracować jak należy a mianowicie bezpiecznie i wygodnie z poziomu ziemi. Dlatego, że dzięki teleskopowym trzonkom można bez problemu dotrzeć nawet do wysoko rosnących gałęzi i konarów. Przekładnia gwarantuje przy tym dużą oszczędność siły oraz doskonały komfort obsługi i niezmiennie dokładne cięcie. GARDENA combisystem to możliwość pracy z wieloma różnymi innowacyjnymi, praktycznymi narzędziami jeden trzonek pasuje do wszystkich. GARDENA Comfort nożyce do gałęzi i krzewów StarCut 160 BL idealnie nadają się do lekkiego i wygodnego cięcia nawet gęstych krzewów i drzew. Dzięki całkowicie schowanej wewnątrz trzonka lince zwalniania ostrzy narzędzie nie zaplątuje się w gałęzie. Bardzo lekka, wąska głowica tnąca pozwala na wygodne i ukierunkowane cięcie. Indywidualnie ustawiany kąt cięcia z ziemi (200 ) umożliwia precyzyjne cięcie. Specjalnie ukształtowanie ostrzy zapewnia utrzymanie gałęzi w obszarze pracy nożyc. Wewnętrzna przekładnia rolkowa gwarantuje większą moc cięcia, zmniejszając jednocześnie potrzebną siłę, dzięki czemu mocne cięcie jest wyjątkowo łatwe.
Precyzyjnie szlifowane, pokryte powłoką antyadhezyjną ostrza nożyc umożliwiają komfortowe cięcie gałęzi i są łatwe do czyszczenia. Powłoka zapewnia także ochronę przed korozją. Dzięki uchwytowi z antypoślizgowymi stoperami oraz dodatkowemu uchwytowi w kształcie litery T użytkownik może uzyskać zasięg roboczy ok. 3,5 m. Bardzo lekki i mocny aluminiowy trzonek gwarantuje stabilność przy niewielkiej wadze, co zapewnia łatwą i precyzyjną obsługę nożyc. Praktyczny zamek blokady umożliwia bezpieczny transport i przechowywanie narzędzia po zakończeniu pracy. Łączna długość 160 cm. Maksymalna grubość gałęzi wynosi 32 mm.
Duży zasięg Długość narzędzia wynosząca 160 cm oraz dodatkowy uchwyt w kształcie litery T pozwala dosięgnąć nawet do wysokich drzew bez drabiny.
Precyzyjne, ukierunkowane cięcie Indywidualnie ustawiany kąt cięcia z ziemi (200 ) umożliwia precyzyjne cięcie gałęzi rosnących w każdym kierunku – nawet w największej gęstwinie.
Oszczędność wysiłku Wewnętrzna przekładnia nożyc do gałęzi zapewnia wyjątkowo dużą moc i precyzję cięcia.
Wyjątkowo lekkie Dzięki niezwykle lekkim aluminiowym ramionom nożyce do gałęzi ważą zaledwie 890 g i są bardzo stabilne.
25 lat gwarancji Comfort nożyce do gałęzi i krzewów StarCut 160 BL są wykonane z najnowocześniejszych materiałów. Produkt objęty jest 25-letnią gwarancją.

GARDENA nożyce do gałęzi i krzewów StarCut 160 BL Comfort

Producent:
Kategoria: Narzędzia
Podkategoria: Prace ogrodowe
Tag: Narzędzia ręczne do ogrodu