FISKARS Siekiera rozłupująca X21 – L

FISKARS Siekiera rozłupująca X21 – L 122473
Nowy model perfekcyjnie zbalansowany pod względem ciężaru i długości. Przeznaczona do rozłupywania średniej wielkości pieńków o średnicy 20-30 cm. Idealna do różnorodnych zadań. Może rozłupywać także większe pieńki.
Dane techniczne:
Średnica cięcia 20 30 cm
Długość 722 mm
Szerokość 169 mm
Najlepszy produkt w klasie premium w Europie
Czwarta generacja siekier to wyjątkowa jakość w jeszcze lepszym wydaniu. Zastosowane do tej pory optymalne wyważenie siekier X ulepszono specjalnym trzonkiem wykończonym elementem wzmacniającym chwyt narzędzia.
Bezpieczeństwo i komfort pracy są najważniejsze, dlatego wszystkie siekiery X są wyposażone w specjalnie profilowany trzonek, uniemożliwiający wyślizgnięcie się narzędzia z dłoni podczas pracy. Mocowanie trzonka na głowicy odbywa się metodą wtryskową co gwarantuje stabilność ostrza, a sama głowica jest podwójniehartowana dla zachowania jak najwyższej jakość stali. Zastosowanie do produkcji siekier X materiałów najwyższej jakości, takich jak między innymi wyjątkowo lekkie tworzywo FiberComp sprawia, że siekiery te są nie tylko wyjątkowo lekkie ?i komfortowe w użyciu, ale również stają się praktycznie niezniszczalne.
Zdjęcie ilustracyjne

FISKARS Siekiera rozłupująca X21 – L

Producent:
Kategoria: Narzędzia
Podkategoria: Prace ogrodowe
Tag: Narzędzia ręczne do ogrodu